2. - "А" група
  3. Славия победи Пирин в приятелска среща

Славия победи Пирин в приятелска среща

Отборът на Славия продължи с доброто си представяне тази есен. Днес "белите" надвиха с 2:1 Пирин в контрола, играна на стадион "Славия"

Отборът на Славия продължи с доброто си представяне тази есен. Днес "белите" надвиха с 2:1 Пирин в контрола, играна на стадион "Славия". Треньорът Емил Велев заложи на два различни състава, като единствено Атанас Дреновички и Георги Христов играха цял мач. Гостите от Благоевград също направиха доста промени в състава си по време на двубоя, което даде отражение на крайния резултат.

Въпреки началния домакински натиск, играчите на Пирин първи стигнаха до гол. Това стана в 34-ата минута след попадение на Димитър Воденичаров. В края на полувремето обаче Галин Иванов изравни след самостоятелен рей и силен удар по диагонала.

В 70-ата минута Радослав Димитров центрира към Илия Илиев, той пусна прецизен пас към Галин Богданов и защитникът от непосредствена близост оформи крайното 2:1.