2. - "А" група
  3. Славия се измъчи в нулево равенство срещу Ботев (Криводол)

Славия се измъчи в нулево равенство срещу Ботев (Криводол)

Отборът на Славия доста се измъчи в днешната си контрола с десетия в Западна "Б" група Ботев (Криводол), завършила без голове 0:0. Момчетата на Вили Вуцов показаха неумение пред гола, след като цяло първото време почти не затрудниха вратаря на гостите. Най-чистото положение пропиля завърналият се на "Овча купел" Илия Илиев, чийто удар бе спасен в 35-ата минута.

След почивката "белите" излязоха в нова формация, която бе по-активна. В 62-ата минута технично изпълнение на Жуниор прати топката в напречната греда, а пет минути след това новото попълнение Даниел Пеев от фаул също нацели гредата.

Така Славия не показа убедителна игра срещу тима от Криводол. На отбора на Вуцов му предстои заминаване за Анталия, където ще протече втората част от подготовката на състава. В югоизточната ни съседка "белите" ще изиграят пет проверки - с румънския Васлуй, руските Амкар и Терек, словенския Копар и ОФК Београд.

Славия първо полувреме: Ем. Петров, Дяков, Й. Петков, Рейс, Дреновички, Н. Петров, Г. Иванов, Оливейра, Гонсалес, Илиев, Младенов.

Славия второ полувреме: М'боли, Рангелов, Геоегиев, Ренет, Р. Петров, Алберони, Яшар, Ив. Иванов, Пеев, Здравков, Жуниор.