2. - "А" група
  3. Сливен победи Бусан с 2:1

Сливен победи Бусан с 2:1

Отборът на ОФК Сливен най-сетне постигна победа по време на подготвителния си лагер в Анталия. Днес в четвъртата си контрола, момчетата на Георги Дерменджиев се наложиха над южнокорейския “Бусан” с 2:1, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

Първи достигнаха до гол азиатците, като откриха резултата през първото полувреме на проверката. След почивката сливенския тим успя да обърне мача. Изравнителния гол вкара Мирослав Миндев, а Иван Стоянов донесе победата за 2:1.

Това бе предпоследна контрола за Сливен на турска земя. В събота тимът ще играе със състава на Одра (Полша). “Войводите" се прибират от Турция в понеделник, като ще продължат подготовката си при местни условия и двуразови тренировки.