2. - Англия
  3. Емери: Трябва да си върнем увереността

Емери: Трябва да си върнем увереността

"Разбирам какво изпитват запалянковците към отбора и мен"

След пети пореден двубой без победа в Премиър лийг мениджърът на Арсенал Унай Емери не е изненадан от негативното отношение на привържениците. В събота лондончани едва стигнаха до 2:2 у дома срещу Саутхамптън и вече са на 8 точки от четвъртата позиция. Късният гол на Александре Лаказет в 96-ата минута не промени отношението на феновете, които освиркаха тима и треньора.

“Разбирам какво изпитват запалянковците спрямо отбора и спрямо мен в частност - коментира Емери пред “Скай Спортс”. - Ще работя здраво, за да могат футболистите да отговорят с добра игра, с което да покажем, че можем да сме по-силни. В този мач феновете ни помагаха с подкрепата си, но на терена ние не отговорихме по същия начин, тъй като не демонстрирахме възможността ни да се борим.”

Съперникът отправи 21 изстрела към вратата на Бернд Лено и като по чудо не реализира трети гол. Според испанския наставник на домакините обаче тимът му е изиграл най-силните си 20 минути през сезона в началото на второто полувреме. “Моята работа е да анализирам нещата и да намирам решение на проблемите. Трябва да си върнем увереността. Един положителен резултат ще ни даде нужното самочувствие, за да заиграем пак силно”, каза още Емери.

Тен Хаг обеща различен Юнайтед срещу Кристъл Палас

Двата тима играят в събота

Юнайтед събаря "Олд Трафорд"?

"Червените дяволи" мечтаят за нов дом

Юнайтед громи за Купата на Лигата (ВИДЕО)

"Червените дяволи" вкараха 7

Нюкасъл влетя в топ 3 след обрат (ВИДЕО)

"Вълците" остават в зоната на изпадащитеН

Челси стигна до инфарктен успех над Борнемут след късен гол на резервата Нкунку (ВИДЕО)