2. - Англия
  3. Фулъм спечели дербито на дъното с гол в добавеното време (ВИДЕО)

Фулъм спечели дербито на дъното с гол в добавеното време (ВИДЕО)

Фулъм постигна много ценна победа с 1:0 над Хъдърсфийлд и се доближи на точка от това да излезе от зоната на изпадащите. Единственото попадение реализира Александър Митрович в добавеното време. Малко преди това Камара пропусна дузпа за домакините.

Мениджърът на Фулъм Клаудио Раниери бе направил две промени в сравнение с двубоя с Уулвърхамптън. Том Кеърни и Лусиано Вето започнаха за сметка на Андре Шюрле и Абубакар Камара, които останаха на скамейката за началото.

Джонатан Хог, Крис Льове и Стив Муние стартираха за Хъдърсфийлд.

"Териерите" бяха по-активният отбор през първата част, но не успяха да стигнат до нито едни чисто голово положени. Александър Митрович опита няколко удара с глава, но му липсваше точност.

В 62-рата минута Фулъм създаде най-чистата възможност до момента. Митрович засече с глава центриране на Рийм, но Льосъл се намеси превъзходно и изби.

Девет минути преди края Льов блокира с ръка удар на Камара - дузпа за Фулъм. Самият Камара, който взе топката от ръцете на титулярния изпълнител Митрович, стреля, но ударът му бе слаб и Льосъл спаси.

Митрович обаче донесе победата на Фулъм в добавеното време, завършвайки бърза контра на домакините с първия си гол в последните седем мача.
Разследват ухапване на футболист в Англия (ВИДЕО)