2. - Англия
  3. Ливърпул поведе в Англия след 3:0 над УБА

Ливърпул поведе в Англия след 3:0 над УБА

Ливърпул постигна лесна победа над Уест Бромич Албион с 3:0 в мач от 12-тия кръг на английската Висша лига. Впечатление прави, че това бе един от малкото силни мачове на ирландския нападател Роби Кийн, който дойде лятото срещу 20 милиона паунда от Тотнъм.

Кийн се отчете с 2 попадения за "мърсисайдци" и постоянно тормозеше защитата на клетите гости. Това са първите две попадения на Кийн с екипа на Ливърпул в Премиършип. Първото попадение падна в 34-ата минута и бе дело на Кийн, а отново той удвои резултата в 41-ата минута. През второто полувреме домакините пропуснаха да увеличат преднината си, а в последната минута испанецът Арбелоа оформи крайното 3:0. След този мач Ливърпул заема лидерската позиция поне преди мача на Челси с актив от 29 точки, докато УБА е на 19-то място с 11 точки.

Тен Хаг обеща различен Юнайтед срещу Кристъл Палас

Двата тима играят в събота

Юнайтед събаря "Олд Трафорд"?

"Червените дяволи" мечтаят за нов дом

Юнайтед громи за Купата на Лигата (ВИДЕО)

"Червените дяволи" вкараха 7

Нюкасъл влетя в топ 3 след обрат (ВИДЕО)

"Вълците" остават в зоната на изпадащитеН

Челси стигна до инфарктен успех над Борнемут след късен гол на резервата Нкунку (ВИДЕО)