2. - Англия
  3. Нова издънка за Лестър във Висшата лига (ВИДЕО)

Нова издънка за Лестър във Висшата лига (ВИДЕО)

Джейми Варди се върна в игра за "лисиците"

Лестър направи 0:0 каго гост на Уулвърхемптън в мач от 23-ия кръг на Висшата лига, който се игра на „Молиню“.

Пред Адама Траоре се откри добра възможност в 15-ата минута, но след удара му с глава топката премина над напречната греда в аут.

Джеймс Мадисън направи много сериозен пропуск в 34-ата минута, но след удара му топката излезе в аут.

Рубен Невеш пропусна в 48-ата, след като стреля от границата на наказателното поле, но над напречната греда.

Джейми Варди се завърна в игра в 63-ата минута, когато влезе на мястото на Келечи Ихеаначо.

Харви Барнс имаше чудесна възможност в 73-ата минута да се разпише, но след удара му топката премина встрани от левия стълб на вратата на Руи Патрисио.

Уулвърхемптън пропусна най-чистото положение в 77-ата минута. Фабио Силва бе изведен сам срещу Каспер Шмайхел, но датският вратар успя да се намеси решаващо и да спаси удара на португалеца, избивайки в корнер.

Лестър имаше последната възможност в мача, за да стигне до победата. Във втората минута на добавеното време на мача Марк Олбрайтън центрира в наказателното поле на Уулвърхемптън, където Джейми Варди стреля с глава, но неточно в аут.

Лестър е трети в класирането с 43 точки, а Уулвърхемптън е четиринадесети с 27 точки.

Разследват ухапване на футболист в Англия (ВИДЕО)