3. РАЗГРОМ: Уест Хем вкара 4 на Астън Вила и остана в топ 4 (ВИДЕО)

РАЗГРОМ: Уест Хем вкара 4 на Астън Вила и остана в топ 4 (ВИДЕО)

„Чуковете“ на Дейвид Мойс с трета поредна победа в английската Висша лига

Уест Хем не спира да изумява всички със силните си игри в английската Висша лига.

Този път „чуковете“ на Дейвид Мойс разбиха като гости Астън Вила с 4:1 в предпоследния мач от 10-ия кръг и така остават четвърти с 20 точки, колкото има и шампионът Манчестър Сити.

Срещата в Бирмингам не започна добре за гостите, тъй като Джейкъб Рамзи се контузи и бе заменен още в 15-ата минута, ала в 34-ата Бен Джонсън ги зарадва с хубав гол от 20-ина метра за 1:0.

Нападателят на домакините Оли Уоткинс успя да възстанови равенството в 35-та минута, но само 4 по-късно капитанът Деклан Райс вкара страхотен гол с мощен изстрел от дистанция и отново изведе Уест Хем напред – 2:1.

В началото на второто полувреме Езри Конса извърши нарушение като последен в защита и остави Астън Вила с човек по-малко, а от това се възползваха гостите.

Преди това обаче Уоткинс нацели гредата в 56-та минута, но после Пабло Форналс вкара за 3:1 след контраатака в 80-ата минута, а в 84-ата Джарод Боуен сложи точка на спора и оформи крайното 4:1.

След третия си пореден успех лондончани остават четвърти, на 3 точки пред Манчестър Юнайтед и Арсенал, докато Астън Вила е на 15-а позиция с 10 пункта от 10 мача.

Нюкасъл влетя в топ 3 след обрат (ВИДЕО)

"Вълците" остават в зоната на изпадащитеН

Челси стигна до инфарктен успех над Борнемут след късен гол на резервата Нкунку (ВИДЕО)