2. - Англия
  3. Тунчев спаси Лестър от загуба в Лига 1

Тунчев спаси Лестър от загуба в Лига 1

Българският национал и бивш защитник на ЦСКА Александър Тунчев отбеляза гол за Лестър при равенството с Уолсол 2:2 в мач от английската Лига 1. Тунчев спаси отбора си от загуба, след като изравни за 2:2 в 73-ата минута на двубоя.

Българският национал и бивш защитник на ЦСКА Александър Тунчев отбеляза гол за Лестър при равенството с Уолсол 2:2 в мач от английската Лига 1. Тунчев спаси отбора си от загуба, след като изравни за 2:2 в 73-ата минута на двубоя. Другото попадение за тима му отбеляза Кинг в 34-ата минута. Никълс в 11—ата и Рикетс в 47-ата отбеляза попаденията за Уолсол. Никълс даде преднина на Уолсол в 11-ата минута, но Кинг изравни в 34-ата. Рикетс две минути след началото на втората част направи резултата 2:1, а Тунчев след удар с глава оформи крайния резултат. Тимът на Лестър заема 3-ото място във временното класиране с 24 точки, а лидери с две повече са Милуол и Скънторп.

Нюкасъл влетя в топ 3 след обрат (ВИДЕО)

"Вълците" остават в зоната на изпадащитеН

Челси стигна до инфарктен успех над Борнемут след късен гол на резервата Нкунку (ВИДЕО)