2. - Англия
  3. Уест Бромич и Блекбърн направиха 2:2 в мач, пълен с обрати

Уест Бромич и Блекбърн направиха 2:2 в мач, пълен с обрати

Уест Бромич и Блекбърн направиха 2:2 в мач пълен с обрати. Гостите от Блекбърн поведоха в 13-ата минута с гол на Бени МаКарти, който се разписа от дузпа. В 11-ата минута чешкият национал Роман Беднар изравни резултата. Южноафриканецът Макарти получи директен червен картон в 36-ата минута на мача и по този начин домакините поеха инициативата. В 62-ата минута Милнът изведе Уест Бромич напред, но Андрюс изравни в 89-ата минута. След този мач Уест Бромич заема 17-ото място в класирането с 11 точки, а Блекбърн е на 13-то място с 13 точки.

След този мач Уест Бромич заема 17-ото място в класирането с 11 точки, а Блекбърн е на 13-то място с 13 точки.

Юнайтед громи за Купата на Лигата (ВИДЕО)

"Червените дяволи" вкараха 7

Нюкасъл влетя в топ 3 след обрат (ВИДЕО)

"Вълците" остават в зоната на изпадащитеН

Челси стигна до инфарктен успех над Борнемут след късен гол на резервата Нкунку (ВИДЕО)