2. - Англия
  3. Уест Хем унищожи Нюкасъл с три гола за 13 минути (ВИДЕО)

Уест Хем унищожи Нюкасъл с три гола за 13 минути (ВИДЕО)

Михаил Антонио изпусна дузпа за "чуковете" на "Сейнт Дежеймсис Парк"

Уест Хям сътвори невероятен обрат обрат, за да спечели с 4:2 гостуването си Нюкасъл от първия кръг на английската Висша лига. "Чуковете" губеха с 1:2 до почивката, но с три гола за 13 минути през второто полувреме стигнаха до трите точки.

Тимът на Стив Брус обаче поведе след само пет минути игра. Калъм Уилсън вкара след центриране на Сен-Максимен отдясно.

Радостта на домакините не трая дълго, защото в 18-та минута Аарън Кресуел изравни. При попадението остана съмнение за засада на Джарен Боуен, но голът бе признат.

Нюкасъл се оттегли с гол аванс на почивката, след като Джейкъб Мърфи засече с глава центриране отляво на Мат Ричи.

През втората част футболистите на Дейвид Мойс се развихриха. Саид Бенрама израни резултата в 53-ата минута, а след още 10 бе отсъдена дузпа за лондончани. Михаил Антонио застана зад топката, но ударът му бе отразен от стража на Нюкасъл. При добавката Томаш Сучек не сгреши - 3:2 за Уест Хем.

Гостите окончателно си решиха мача в 66-ата минута, когато Антонио все пак се разписа, за да сложи точка на спора.

Разследват ухапване на футболист в Англия (ВИДЕО)