2. Арсенал
  3. Ван Перси: Уест Хем се представя под нивото си

Ван Перси: Уест Хем се представя под нивото си

Холандският нападател на Арсенал коментира ситуацията в лагера на „чуковете”

Холандският нападател на Арсенал Робин ван Перси, който вкара две попадения и подаде за третото при победата с 3:0 над Уест Хем в тазвечерното лондонско дерби с Уест Хем, коментира ситуацията в лагера на „чуковете”.

Националът на „лалетата” изрази гласно мнението на голяма част от специалистите на Острова, обявявайки, че градският съперник на „артилеристите” се „представя под нивото си” и допълни, че „Болейн Граунд” е трудно за гостуване място, макар тимът да заема последно място във временното класиране на английската Висша лига след 23 кръга.

„Винаги се играе трудно срещу Уест Хем, особено на този стадион”, сподели Ван Перси след успехът на неговия тим. „На полувремето си казахме, че не трябва да допускаме изненада, както миналата година и за наша радост – успяхме да се поздравим с крайния успех.

Аз лично смятам, че в тима на Уест Хем има много качествени футболисти и като цяло съставът се представя доста под нивото си за момента.”

Артета: Нямам никакво обяснение за изгонването на Райс