2. - Българи в чужбина
  3. Александър Тунчев игра цял мач за Лестър при 3:0 над Стивънидж

Александър Тунчев игра цял мач за Лестър при 3:0 над Стивънидж

Българският национал Александър Тунчев игра цял мач за своя Лестър при победата с 3:0 срещу Стивънидж в мач от от първия кръг на ФА Къп. Защитникът се представи на познатото си високо ниво и действаше стабилно в защита. Първото попадение за "лисиците" отбеляза Дайър в 37-ата минута, в 52-ата минута Фрият вкара за 2:0, а в 69-ата минута Кинг оформи крайното 3:0.

Българският национал Александър Тунчев игра цял мач за своя Лестър при победата с 3:0 срещу Стивънидж в мач от от първия кръг на ФА Къп. Защитникът се представи на познатото си високо ниво и действаше стабилно в защита. Първото попадение за "лисиците" отбеляза Дайър в 37-ата минута, в 52-ата минута Фрият вкара за 2:0, а в 69-ата минута Кинг оформи крайното 3:0.
Българин с асистенция срещу Наполи

Георги Костадинов отново тренира с АПОЕЛ

Националът се възстанови след травма в гърба

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0