2. - Българи в чужбина
  3. Амкар и Сираков надвиха Кубан с 3:1, Пеев не игра (видео)

Амкар и Сираков надвиха Кубан с 3:1, Пеев не игра (видео)

Със спечелените три точки домакините събраха 27 от също толкова мача вече са 11-и във временното класиране

Амкар (Перм) надви гостуващия Кубан с 3:1, като в срещата не се включи халфът на домакините Георги Пеев, но пък другият българин Захари Сираков игра цял мач.

Двубоят премина под диктовката на момчетата на Миодраг Божович, които още в третата минута откриха чрез Никола Мияйлович, а в 59-ата Йосип Кнежевич от дузпа направи 2:0.

Положението за гласящия се местата, даващи право на участие в Лига Европа, тим на Кубан стана трагично в 75-ата минута, когато Никита Бурмистров покачи на 3:0.

В самия край Георге Букур отсрами частично гостите за крайното 3:1 за тима от Перм, след като преди това авторът на второто попадение Кнежевич бе изгонен за втори жълт картон.

Със спечелените три точки домакините събраха 27 от също толкова мача и така заеха 11-ата позиция във временното класиране.

В Турция: Мъри и Гьозтепе с нов успех в Суперлигата (ВИДЕО)