2. - Българи в чужбина
  3. Амкар с българите се засили към първа дивизия

Амкар с българите се засили към първа дивизия

Амкар Перм уверено върви към изпадане. Тимът на българите Пеев, Сираков и Кушев претърпя четвърта поредна загуба в Русия. Амакр падна с 0:1 от Том Томск като гост и остана под чертата на изпадащите.

Георги Пеев и Захари Сираков играха 90 минути, докато Кушев пак влезе в края на двубоя – в 86-ата минута.

Амкар остана с човек по-малко още в 38-ата минута, след като Сергей Волков бе изгонен заради втори жълт картон.

Попадението за Том падна в 54-ата минута, когато Харитонов се възползва от рикошет у Захари Сираков и вкара топката в мрежата.

След срещата Амкар е предпоследен с 22 точки, на 2 от Анжи на Тимонов, които играят по-късно с Локо Москва, и Алания с Иван Иванов и Иван Стоянов, които в момента играят срещу Зенит и губят с 0:1 до 30-ата минута.

Гьозтепе без нападателя на Челси в понеделник

Станимир Стоилов ще разчита на основния състав от миналия сезон

Българин с асистенция срещу Наполи

Георги Костадинов отново тренира с АПОЕЛ

Националът се възстанови след травма в гърба

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0