2. - Българи в чужбина
  3. Антони Иванов вкара първия си гол за Волунтари в Румъния

Антони Иванов вкара първия си гол за Волунтари в Румъния

Халфът се разписа срещу Сепси при ремито 2:2

Българският полузащитник Антони Иванов вкара първо попадение с екипа на новия си отбор Волунтари при гостуването на Сепси (Чикчередо), завършило 2:2. Гостите изоставаха с 0:2, но все пак стигнаха до точката. Тя обаче не им помага особено и те са на 14-о място със 17 точки, колкото има и Херманщат зад тях. Сепси е пак на 4-о място с 32 точки, но вече изостава на 5 от 3-ия Университатя Крайова.

Антони Иванов е собственост на Университатя (Крайова), но през есента не намираше място в състава и сега играе под наем до края на сезона във Волунтари, който се стреми да запази елитния си статут.

За домакините като титуляр започна Радослав Димитров, който остана на терена 70 минути и отстъпи мястото си на Андрес Думитреску. Богдан Митря откри резултата в 5-ата минута за Сепси, а Бубакар Фофана удвои в 32-ата.

Антони Иванов върна едно попадение в 58-ата минута след превъзходен свободен удар. А крайното 2:2 направи Александру Стойка десет по-късно. Иначе нисичкият софиянец игра до три минути преди края, когато беше заменен от бразилеца Джон Андерсон.

Гьозтепе без нападателя на Челси в понеделник

Станимир Стоилов ще разчита на основния състав от миналия сезон

Българин с асистенция срещу Наполи

Георги Костадинов отново тренира с АПОЕЛ

Националът се възстанови след травма в гърба

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0