2. - Българи в чужбина
  3. Балъков и Хайдук с важен успех срещу слабак

Балъков и Хайдук с важен успех срещу слабак

Воденият от българският наставник тим продължава битката с Динамо Загреб за първата позиция

Воденият от българския наставник Красимир Балъков отбор на Хайдук Сплит записа осма победа от началото на сезона в хърватското първенство, след като се наложи с 3:0 като гост над Лушко Загреб. Срещата бе от 12-ия кръг на шампионата, а възпитаниците на бившия български национал достигнаха до успеха без особени проблеми.

Хайдук излезе с гол напред още в 5-ата минута след попадение на Томасов. Другите два гола бяха дело на Иноха и Вукусич, които се разписаха съответно в 60-ата и 77-ата минути.

Така Хайдук постигна важен успех и продължава да преследва лидера Динамо Загреб. В момента отборът на Красимир Балъков е на 2-ото място с актив от 27 пункта. Динамо има точка повече, но и мач по-малко.

В Турция: Мъри и Гьозтепе с нов успех в Суперлигата (ВИДЕО)