2. - Българи в чужбина
  3. Бандаловски не игра за Льовен, Хазуров остана извън групата на Лиерс

Бандаловски не игра за Льовен, Хазуров остана извън групата на Лиерс

Българският защитник Иван Бандаловски остана резерва при равенството 1:1 на Льовен срещу гостуващия Кортрайк в мач от 16-ия кръг на белгийското футболно първенство.

Българският защитник Иван Бандаловски остана резерва при равенството 1:1 на Льовен срещу гостуващия Кортрайк в мач от 16-ия кръг на белгийското футболно първенство. Льовен имаше всички шансове да запише втора поредна победа в шампионата, след като в 51-ата минута халфът на съперника Гертян Де Метс беше отстранен от игра с червен картон. В 71-ата минута Мохамед Месуди пропусна да открие резултата за домакините от дузпа, а три минути по-късно Бьорн Руйтинкс все пак направи 1:0. Радостта на домакините обаче беше кратка, защото Стийн Де Смет изравни четири минути по-късно. Льовен е 14-и с 15 точки, на 6 точки от зоната на изпадащите.

Българският нападател Костадин Хазуров остана извън групата на Лиерс при победата с 4:2 над Серкъл Брюж като гост. Лиерс е 11-и със 17 точки. Зулте Варегем се изкачи на върха с 35 точки след домакински успех с 3:1 над Беверен. Стандард Лиеж, който има 34 точки, може да се върне на първото място при домакински успех над последния в класирането Монс по-късно днес.

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)

"Червените" и Селтик безгрешни след 7 кръга във Висшата лига

Десподов влезе и ПАОК би в Гърция (ВИДЕО)

"Двуглавия орел" остава лидер в класирането след 2:0 над Левадиакос

Симеон Петров с гол в Полша, Джаспър с дебют (ВИДЕО)

Шльонск пада и остава на дъното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)