2. - Българи в чужбина
  3. Чавдар Янков игра 72 минути при равенство на Хановер

Чавдар Янков игра 72 минути при равенство на Хановер

Българският национал Чавдар Янков игра 72 минути при равенството 1:1 на неговия Хановер като домакин на Бохум в среща от 13-тия кръг на немската Бундеслига. Чаво замени принудително контузилия се Франк Фаренхорст в 18-ата минута и остана на терена до края на срещата, но не успя да помогне на тима си да спечели трите точки. Той получи жълт картон в 61-ата минута на срещата. Хановер поведоха в резултата с гол на Ян Шлаудраф в 61-ата минута, но сами четири минути по-късно при атака на гостите вратарят на домакините си отбеляза автогол и по този начин оформи крайното 1:1.

Българският национал Чавдар Янков игра 72 минути при равенството 1:1 на неговия Хановер като домакин на Бохум в среща от 13-тия кръг на немската Бундеслига. Чаво замени принудително контузилия се Франк Фаренхорст в 18-ата минута и остана на терена до края на срещата, но не успя да помогне на тима си да спечели трите точки. Той получи жълт картон в 61-ата минута на срещата. Хановер поведоха в резултата с гол на Ян Шлаудраф в  61-ата минута, но сами четири минути по-късно при атака на гостите вратарят на домакините си отбеляза автогол и по този начин оформи крайното 1:1.