2. - Българи в чужбина
  3. Димитър Иванков игра цял мач при загуба на неговия Бурсаспор

Димитър Иванков игра цял мач при загуба на неговия Бурсаспор

Българският национален вратар Димитър Иванков игра цял мач за неговия Бурсаспор при домакинската загуба от Анкараспор с 0:1 в мач от деветия кръг на турската Суперлига. Единственото попадениев мача падна в 29-ата минута, като негов автор бе Чакър. След тази среща Бурса заема четвъртото място в първенството с 15 спечелени точки.

Българският национален вратар Димитър Иванков игра цял мач за неговия  Бурсаспор при домакинската загуба от Анкараспор с 0:1 в мач от деветия кръг на турската Суперлига. Единственото попадениев мача падна в 29-ата минута, като негов автор бе Чакър. След тази среща Бурса заема четвъртото място в първенството с 15 спечелени точки.

Българин с асистенция срещу Наполи

Георги Костадинов отново тренира с АПОЕЛ

Националът се възстанови след травма в гърба

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0