2. - Българи в чужбина
  3. Фулъм надигра с 3:2 Нотингам у дома, Бодуров игра 90 минути

Фулъм надигра с 3:2 Нотингам у дома, Бодуров игра 90 минути

МакКормак направи хеттрик, Лансбъри от Нотингам успя да върне само две попадения

Николай Бодуров игра 90 минути при победата на своя тим Фулъм с 3:2 над Нотингам в XXVII кръг на Чемпиъншип.

„Котиджърс” доминираха през първата част, а нападателят на тима Рос МакКормак  записа хеттрик в рамките на 35 минути. В основата на първите две попадения на шотландеца бе колегата му в атака Родалега, който му асистира първо в 7-ата минута, а след това и в 18-ата.

МакКормак оформи своя хеттрик в 35-ата минута на двубоя и даде повече от комфортен аванс на своя тим.

В първата минута на добавеното време на първата част Лансбъри върна един гол за Нотингам, а в 62-ата отново той бе точен за 2:3.

Фулъм успя обаче да запази аванса си и се поздрави с победа, което изведе тима на 14-ата позиция във временното класиране с 34 точки, докато Нотингам се намира две позиции нагоре със същия актив.