2. - Българи в чужбина
  3. Гъргоров титуляр за Страсбург при 1:1 с Аячо

Гъргоров титуляр за Страсбург при 1:1 с Аячо

Българският национал Емил Гъргоров излезе титуляр за своя Страсбург и бе на терена до 71-ата минута, когато бе заменен от Шерени в мач от 12-тия кръг на френската Лига 2 срещу Аячо, който завърши 1:1. Резултатът в полза на Страсбург откри Фаншон в 7-ата минута на мача, но само две минути по-късно Дохин изравни. Домакините от Аячо останаха с човек по-малко на терена, след като Перейра получи директен червен картон в 75-ата минута. Българинът получи добра оценка от клубния сайт за представянето си и след тази среща неговият тим заема 2-рото място в класирането с 25 точки.

Българин с асистенция срещу Наполи

Георги Костадинов отново тренира с АПОЕЛ

Националът се възстанови след травма в гърба

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0