2. - Българи в чужбина
  3. Газиантеп удари Фенербахче, Попето не игра

Газиантеп удари Фенербахче, Попето не игра

Газиантепспор стигна до пълен обрат при домакинството си на Фенербахче, за да спечели с 2:1 на своя стадион „Камил Очак”. Българският национал Ивелин Попов обаче не изобщо не бе в групата за мача поради наказание.

Алекс откри за „фенерите” в 18-ата минута. Преднината на гостите се запази чак до 78-ата минута, когато Куртулъс възстанови равенството. С гол на Олкан Адин Газиантеп стигна до крайния успех, който изкачи тима на 9-ото място в таблицата на Суперлигата. Отборът на Попето е с актив 17 точки от 12 мача. Фенербахче запази 4-ата позиция с 21 точки. Лидер е Трабзонспор с 29.

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0