2. - Българи в чужбина
  3. Хичо пак изригна, вкара нови два гола в Турция

Хичо пак изригна, вкара нови два гола в Турция

Бившият играч на Левски Николай Димитров - Хичо избухна с два гола при победата на своя Касъмпаша с 3:0 като гост срещу Денизлиспор в среща от 3-ия кръг на турската втора дивизия

Бившият играч на Левски Николай Димитров - Хичо избухна с два гола при победата на своя Касъмпаша с 3:0 като гост срещу Денизлиспор в среща от 3-ия кръг на турската втора дивизия. Крилото откри резултата в 53-ата минута, а три минути преди края оформи класическата победа на тима си. Между двете попадения на Димитров се разписа Озгур Окал в 82-ата минута.

Това е първа победа за тима на Димитров и Георги Сърмов от началото на сезона след двете равенства, които отборът записа в първите два кръга. Хичо пък бележи във втори пореден мач на отбора си. В миналия кръг той вкара гол, с който донесе точка на Касъмпаша в домакинския мач с Карталспор (1:1).

След този успех Касъмпаша направи скок от 15-о на 4-о място в класирането, като вече е с 5 точки. С 2 повече е лидерът Болуспор. Денизлиспор пък е на 15-а позиция с 3 точки.
В Турция: Мъри и Гьозтепе с нов успех в Суперлигата (ВИДЕО)