2. - Българи в чужбина
  3. Хичо с гол при хикс на Касъмпаша

Хичо с гол при хикс на Касъмпаша

Иванков титуляр при 2:0 за Бурса над Маниса

Новакът Касъмпаша пропусна хубав шанс да се измъкне от зоната на изпадащите, след като завърши 1:1 с тима на Генчлербирлиги. Срещата се игра на стадион „Реджеп Таип Ердоган” и бе от програмата на 13-ия кръг на турската Супер лига.

Българският национал Николай Димитров пък вкара гола за домакините в 45-ата минута, но той се оказа недостъчен за успеха, след като Кан оформи крайното 1:1 в 57-ата. Другият българин в тима на новаците Георги Сърмов пък, за пореден път дори не попадна в групата за мача.

След хикса Касъмпаша се намира на 17-о място във временното класиране с актив от 7 точки, докато гостите са 13-и с 13 пункта.

В друг мач от този 13-и кръг на Супер лигата, шампионът Бурсаспор се наложи с 2:0 над отбора на Манисаспор, в мач игран на стадион „19 май”. За гостите цял мач игра бившият български национал Димитър Иванков, който за пореден път бе на висота.

Двубоят започна равностойно, а в 42-ата минута Барис си вкара злощастен автогол, с който Бурса излезе напред. Крайното 2:0 пък оформи Батала 180 секунди по-късно.

След този успех Бурса се изкачи на 2-о място във временното класиране с актив от 28 точки, на 1 зад лидера Трабзон, но и с мач повече. Домакините от Маниса пък са 12-и с 15 спечелени точки.
Гьозтепе без нападателя на Челси в понеделник

Станимир Стоилов ще разчита на основния състав от миналия сезон

Българин с асистенция срещу Наполи

Георги Костадинов отново тренира с АПОЕЛ

Националът се възстанови след травма в гърба

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0