2. - Българи в чужбина
  3. Илиан Илиев - младши и Кисифия с много тежка загуба от гранда Олимпиакос

Илиан Илиев - младши и Кисифия с много тежка загуба от гранда Олимпиакос

Тимът на българина допусна поражение с 0:4

Кисифия на Илиан Илиев-младши допусна тежка загуба с 0:4 като гост на Олимпиакос. Срещата беше от 5-ия кръг на гръцкото първенство. Българският национал влезе в игра в 61-ата минута на мястото на Барбоса.

Тогава резултатът вече беше 2:0 за Олимпиакос след голове на Аюб ел Кааби в 21-ата минута и Даниел Поденсе четири по-късно.

Стеван Йоветич реализира за 3:0 от дузпа в 64-ата минута, а крайният резултат оформи Висенте Ибора в добавеното време на срещата.

Кифисия заема 11-о място във временното класиране с 4 точки, докато Олимпиакос е лидер с 13 точки.

Гьозтепе без нападателя на Челси в понеделник

Станимир Стоилов ще разчита на основния състав от миналия сезон

Българин с асистенция срещу Наполи

Георги Костадинов отново тренира с АПОЕЛ

Националът се възстанови след травма в гърба

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0