2. - Българи в чужбина
  3. Иванков с цял мач при грешка на Бурсаспор

Иванков с цял мач при грешка на Бурсаспор

Тимът на българина направи 1:1 в гостуването си на Ескишехирспор

Българският вратар Димитър Иванков и неговият Бурсаспор направиха грешна стъпка при гостуването си на тима на Ескишехирспор в мач от Турската Супер лига. Нашият страж изигра цял мач, а срещата приключи при равенство 1:1, като и двата отбора завършиха двубоя с по десет души.

Гостите от Бурсаспор успяха да поведат в 22-ата минута с гол на Иван Ергич, а в 68-ата останаха и с човек повече на терена, след като играчът на домакините Батухан Карадениц бе изгонен.

Въпреки това, Ескишехирспор успя да изравни в 77-ата минута с гол на Йозтюрк от дузпа. В 80-ата минута Ипек от състава на Бурсаспор получи втори жълт картон и също напусна терена.

Равенството остави тима на Иванков на второто място, където Бурса има 45 точки. Ескишехирспор е 8-ми с 29.

Абърдийн и Димитър Митов с успех за Купата (ВИДЕО)

Българският национал с цял мач при 4:0 и полуфинал в Шотландия

ПАОК громи в Гърция, Десподов изработи дузпа (ВИДЕО)

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО