2. - Българи в чужбина
  3. Ивелин Попов донесе точката на Кубан Краснодар при равенството срещу Терек Грозни (ВИДЕО)

Терек и Кубан завършиха наравно 2:2

Терек Грозни и Кубан Краснодар завършиха наравно 2:2 в мач от 24-ия кръг на руската Премиер Лига. Българският нападател Ивелин Попов изигра цял мач за Кубан, а освен това бе автор на второто попадение за своя отбор.

Иначе Терек излезе с гол напред в 59-ата минута, когато се разписа Ризван Утсиев. Кубан изравни в 67-ата с попадение на Георге Букур. Домакините от Терек обаче отново успяха да поведат в резултата, като това се случи в 72-ата минута, когато Езекиел Н’Дуасел отбеляза за 2:1 от дузпа. Крайното 2:2 оформи Ивелин Попов в 87-ата минута на двубоя.

След това равенство Терек е на 9-ото място с 35 точки. Кубан е 6-ти с 39.