2. - Българи в чужбина
  3. ИЗВЪНРЕДНО: Лоша новина за Ники Михайлов! (ВИДЕО)

ИЗВЪНРЕДНО: Лоша новина за Ники Михайлов! (ВИДЕО)

Има съмнения, че стражът е счупил крак

Националният вратар на България Николай Михайлов е със съмнения за счупен крак, съобщиха колегитае от Sportal.bg. Стражът напусна преждевременно терена в двубоя между Омония (Никозия) и Неа Саламина от 22-ия кръг на кипърското първенство. 29-годишният футболист отново бе титуляр за "детелините", но в продължението на първата част при резултат 3:1, бе сменен поради непоносима болка в десния крак.

Наставникът Ивайло Петев веднага смени Михайлов-младши, който първо беше прегледан от доктора на тима Валентин Великов, след което откаран в най-добрата болница в Никозия. От щаба на Омония са притеснени, че вратарят е счупил фибулата на десния си крак.

Контузията на Ники Михайлов помрачи поредната победа на "детелините", които разбиха Неа Саламина с 5:1. Хеттрик отбеляза Мат Дербишър (3,17,59), а Рафаел Лопес (45) и Кипиани (90) също се разписаха. Андерсон Кореа беше намалил в 22-ата минута. Омония остава на шесто място с 38 точки, като изостава на една от петия АЕЛ и на четири от четвъртия АЕК Ларнака.

В Турция: Мъри и Гьозтепе с нов успех в Суперлигата (ВИДЕО)