2. - Българи в чужбина
  3. Касъмпаша изненада неприятно Карабюкспор в БГ дербито в Турция

Касъмпаша изненада неприятно Карабюкспор в БГ дербито в Турция

Емил Ангелов игра за домакините, докато Сърмов и Хичо също бяха на терена, но за гостите

Отборът на Георги Сърмов и Николай Димитров - Касъмпаша, постигна впечатляваща победа като гост над Карабюкспор с 3:1.

За домакините от Карабюк цял мач игра бившият футболист на Левски и Литекс Емил Ангелов, който дори си изкара жълт картон в 77-ата минута.

Той обаче така и не успя да блесне в срещата и представянето му бе доста бледо.

Сърмов иначе излезе като титуляр за гостите и остана на терена 90 минути, като дори си изкара жълт картон в последната минута от мача.

Ники Димитров първоначално остана на резервната скамейка, но се появи в игра на мястото на Окал в 70-ата минута.

Домакините от Карабюк поведоха в резултата първи, а попадението бе дело на Кокабей в 28-ата минута, но осем минути по-късно гостите изравниха чрез Гюлек.

В 42-ата минута Колак направи обрата в мача пълен, преди в 90-ата минута Кала да оформи крайното 1:3 за Касъмпаша.

След 22 изиграни кръга Касъмпаша е на последното място в класирането с 11 точки, докато Карабюкспор е на 11-о място с 26 точки.