2. - Българи в чужбина
  3. Костадин Хазуров игра само 8 минути в първия мач на Лиерс за новото първенство

Костадин Хазуров игра само 8 минути в първия мач на Лиерс за новото първенство

Уд Хаверле Льовен отстъпи с 0:1 при визитата си на Кьортрайк, като Иван Бандаловски не беше в групата на гостите

Българският нападател Костадин Хазуров игра само 8 минути в първия мач на Лиерс за сезона в белгийското първенство, а жълто-черните отстъпиха с 1:2 на собствен терен на вицешампиона Зулте-Варегем.

И трите попадения паднаха преди почивката, като за домакините се разписа Доли Менга в 42-ата минута за 1:1. Само три минути по-късно обаче братът на Еден Азар- Торган Азар, вкара за гостите от Варегем второ попадение. Хазуров пък се появи на мястото на Жюлиен Феркаутерен, но не успя да помогне за спечелване на точка.

Уд Хаверле Льовен отстъпи с 0:1 при визитата си на Кьортрайк, като Иван Бандаловски не беше в групата на гостите. Бившият капитан на ЦСКА все още чака от „Българска армия” да му изпратят жълтата карта, за да бъде регистриран в местната федерация. Медиите обаче обявиха, че вероятно юношата на Левски ще бъде на разположение за домакинството на Генк на 3-и август.

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)

"Червените" и Селтик безгрешни след 7 кръга във Висшата лига

Десподов влезе и ПАОК би в Гърция (ВИДЕО)

"Двуглавия орел" остава лидер в класирането след 2:0 над Левадиакос

Симеон Петров с гол в Полша, Джаспър с дебют (ВИДЕО)

Шльонск пада и остава на дъното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)