2. - Българи в чужбина
  3. Макриев с гол за Ашдод при 1:3 от Макаби Петах Тиква

Макриев с гол за Ашдод при 1:3 от Макаби Петах Тиква

Отборът на Макаби Петах Тиква продължава със стабилните си изяви през този сезон, след като днес се наложи с 3:1 над тима на Ашдод

Отборът на Макаби Петах Тиква продължава със стабилните си изяви през този сезон, след като днес се наложи с 3:1 над тима на Ашдод. Срещата се игра на стадион „Юд Алеф” и бе от програмата на 20-ия кръг на израелската Лига ха’Ал.

Българският национал Димитър Макриев започна като титуляр за домакините и дори се отчете с гол, но това не стигна за тима му да вземе поне точка.

Двубоят започна много равностойно и през първата част зрителите не видяха попадения. Резултатът бе открит чак в 70-ата, когато Бизера изведе Макаби напред. 12 по-късно дойде и моментът на българина Димитър Макриев, който съумя да изравни статуквото.

Радостта на Ашдод от този гол обаче изтрая едва 4 минути, след като в 86-ата Голан покачи на 2:1 за гостите. Крайното 3:1 оформи Маринкович в даденото от рефера продължение.

След победата Макаби се намира на 5-о място във временното класиране с актив от 34 точки. Домакините от Ашдод пък са 9-и с 26 пункта.
Абърдийн и Димитър Митов с успех за Купата (ВИДЕО)

Българският национал с цял мач при 4:0 и полуфинал в Шотландия

ПАОК громи в Гърция, Десподов изработи дузпа (ВИДЕО)

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО