2. - Българи в чужбина
  3. Манолев с цял мач при разгром над НАК Бреда

Манолев с цял мач при разгром над НАК Бреда

Отборът на ПСВ направи нова решителна крачка към спечелването на титлата, след като се размаза с 4:1 тима на НАК Бреда

Отборът на ПСВ направи нова решителна крачка към спечелването на титлата, след като се размаза с 4:1 тима на НАК Бреда. Срещата се игра на стадион „Филипс” и бе от програмата на 24-ия кръг на холандската Ередивизи.

Българският национал Станислав Манолев започна като титуляр за домакините и остана на терена през всичките 90 минути. НАК Бреда пък трябваше да играе с човек по-малко почти цял мач, след като Гудел си изкара втори жълт картон още в 15-ата минута.

Иначе Джуджак даде аванс на ПСВ в 25-ата минута, а в 64-ата Лурлинг изненадващо изравни. След този гол обаче тимът от Айндховен буквално прегази своя съперник. В 67-ата минута Ланс покачи на 2:1, а в 73-ата Тойвонен направи 3:1. Крайното 4:1 оформи Родригес в 82-ата минута.

След тази победа ПСВ излезе еднолично начело във временното класиране с актив от 53 точки, на 2 пред шампиона Твенте. Гостите от Бреда пък са 11-и с 30 пункта.
Абърдийн и Димитър Митов с успех за Купата (ВИДЕО)

Българският национал с цял мач при 4:0 и полуфинал в Шотландия

ПАОК громи в Гърция, Десподов изработи дузпа (ВИДЕО)

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО