2. - Българи в чужбина
  3. Мечо с 1 час игра при класическа загуба от Ирони Кирят Шмона

Мечо с 1 час игра при класическа загуба от Ирони Кирят Шмона

Отборът на Апоел Рамат Ган продължава да затъва в израелския елит, след като днес отстъпи на тима на Ирони Кирят Шмона с 0:3. Срещата се игра на стадион „Уинтър” и бе от програмата на 20-ия кръг на израелската Лига ха’Ал.

Бившият български национал Димитър Телкийски се появи като резерва в 30-ата минута, но не успя да помогне с нищо на тима си. Другият българин в отбора – Елин Топузаков пък въобще не влезе в игра за своя отбор.

Иначе Коен изведе гостите напред в 20-ата минута, а в 23-ата Абухаджира удвои. Крайното 3:0 оформи отново Абухаджира в 27-ата минута.

След тази победа гостите се намират на 4-о място във временното класиране с актив от 36 точки, докато Апоел е последен с едва 5 пункта.

Абърдийн и Димитър Митов с успех за Купата (ВИДЕО)

Българският национал с цял мач при 4:0 и полуфинал в Шотландия

ПАОК громи в Гърция, Десподов изработи дузпа (ВИДЕО)

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО