2. - Българи в чужбина
  3. Металург загуби дербито на Донецк, Велизар играе 63 минути

Металург загуби дербито на Донецк, Велизар играе 63 минути

Металург загуби с 1:4 като гост на Шахтьор в дербито на Донецк. Това стана в мач от четвъртия кръг на украинското първенство.

Българският национал Велизар Димитров започна като титуляр, но бе заменен в 63-та минута от Кингсли.

Шахтьор поведе в 11-та минута след автогол на Чечер. В началото на втората част домакините отбелязаха нови два гола дело на Гладкий в 48-та и 60-та минута.

Почетният гол за Металург Донецк отбеляза Сани Еке Кингсли в 72-та минута, а крайното 1:4 оформи Кучер в даденото от съдията продължение

Абърдийн и Димитър Митов с успех за Купата (ВИДЕО)

Българският национал с цял мач при 4:0 и полуфинал в Шотландия

ПАОК громи в Гърция, Десподов изработи дузпа (ВИДЕО)

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО