2. - Българи в чужбина
  3. Миланов и Генчев бяха титуляри при равенството на Васлуй срещу Глория Бистрица

Миланов и Генчев бяха титуляри при равенството на Васлуй срещу Глория Бистрица

Живко Миланов бе заменен малко преди края на мача, Станислав Генчев изигра пълни 90 минути и получи жълт картон

Българите Живко Миланов и Станислав Генчев бяха титуляри за своя Васлуй при равенството на тима в гостуването на Глория Бистрица в среща от румънския шампионат. Двубоят завърши при резултат 1:1.

Миланов бе в игра до 85-ата минута, когато бе заменен от Поуга. Генчев пък бе на футболното игрище по време на целия мач, като също така получи жълт картон.

Гостите от Васлуй поведоха в 8-ата минута с гол на Темванжира, но Глория Бистрица се добра до равенството в 64-ата, когато Баженару реализира от дузпа.

С добавената точка отборът на Миланов и Генчев вече има актив от 48, заемайки третата позиция. Глория Бистрица е 10-ти с 31.