2. - Българи в чужбина
  3. Николай Димитров изигра цял мач за Касъмпаша, а отборът за пореден път загуби

Николай Димитров изигра цял мач за Касъмпаша, а отборът за пореден път загуби

Георги Сърмов бе извън групата на Касъмпаша за мача с Бурсаспор, Иванков също не игра

Българинът Николай Димитров изигра цял мач за своя Касъмпаша при домакинската загуба на отбора с 0:3 от Бурсаспор. Другият българин в тима – Георги Сърмов, не бе в групата на отбора си. Стражът на гостуващия тим – Димитър Иванков, също не бе сред избраниците на треньора си за мача от предпоследния кръг на шампионата.

Бурсаспор водеше с 1:0 на почивката на мача, което стана благодарение на попадението на Йозтурк в 12-ата минута. След подновяването на играта гостите достигнаха до още два гола, които бяха дело на Бахадир и Хас съответно в 50-ата и 80-ата минути.

Така отборът на Касъмпаша не спира да разочарова с представянето си и след като изпадна още преди няколко кръга, продължава да е на последната позиция с 23 точки, като от следващия сезон ще играе във второто ниво на футбола в Турция. Бурсаспор е на третото място с 58 точки.

Шльонск с Петров, но без Петков, загуби от Лех при визитата си (ВИДЕО)