2. - Българи в чужбина
  3. ПАОК загуби от Ираклис, Бербо напусна терена с контузия

ПАОК загуби от Ираклис, Бербо напусна терена с контузия

Солунското съперничество завърши при резултат 0:1

ПАОК загуби от Икарлис в двубой от 22-ия кръг на гръцкото първенство. Срещата се проведе на стадион „Тумба” и завърши при резултат 0:1. Това бе втора поредна загуба за тима на старши треньора Игор Тудор.

Нападателят на ПАОК Димитър Бербатов започна като титуляр, но през втората част бе заменен заради контузия.

Домакините завършиха двубоя с 10 души, след като Витор получи директен червен картон в добавеното време на двубоя. Той бе изгонен заради умишлен удар в корема на противник.

В 50-ата минута Мистакидис от ПАОК прати топката във вратата. Той засече центриране на Ергис Каце от пряк свободен, но попадението не бе зачетено заради засада. Очаквано, това предизвика бурни протести, като играчите на домакините наобиколиха страничния съдия.

Единственият гол падна в 72-ата минута. Тогава Леозиньо бе намерен малко пред наказателното поле, преодоля с лекота двама бранители и след техничен удар се разписа.

ПАОК заеча петото място в класирането с 34 точки. Ираклис събра 29 и се изравни с Панайотоликос.

ПАОК загуби дербито на Солун, Десподов влезе от пейката (ВИДЕО)

Арис спечели с 1:0