2. - Българи в чужбина
  3. Партизан се измъкна в дербито с Цървена Звезда (ВИДЕО)

Партизан се измъкна в дербито с Цървена Звезда (ВИДЕО)

Двата тима завършиха с по 10 души за крайното 1:1

Цървена Звезда и Партизан завършиха при равенство 1:1 в дербито от сръбското първенство. И двата тима приключиха двубоя с по 10 души.

Защитникът Иван Бандаловски игра през цялото време, а нападателят Валери Божинов влезе в игра през 74-ата минута, след като замени Саша Илич.

И двата гола паднаха късно през второто полувреме. Звезда откри в 85-ата минута, когато след продължителна атака Предраг Сикимич получи в наказателното поле и с топовен изстрел прати топката в горния десен ъгъл.

В петата минута на добавеното време „гробарите” успяха да изравнят при това с немалка доза късмет. Евертон отправи мощен удар от около 35 метра, топката бе в обсега на вратаря Кариман, но допусна детинска грешка, като не успя да избие, а прати кълбото в мрежата си.

В 93-ата минута Михайлович получи втори жълт и бе изгонен, а голмайсторът Евертон веднага след като вкара също видя жълтия цвят.

ПАОК загуби дербито на Солун, Десподов влезе от пейката (ВИДЕО)

Арис спечели с 1:0