2. - Българи в чужбина
  3. Пеев вкара за Амкар при равенството срещу Зенит

Пеев вкара за Амкар при равенството срещу Зенит

Българският футболист Георги Пеев реализира гол при равенството на Амкар (Перн) срещу Зенит (Санкт Петербург) в среща от 28-ия кръг на руската Висша лига. През първото полувреме зрителите на стадиона в Перм не видяха добра игра от двата състава и те се оттеглиха при нулево равенство.

Българският футболист Георги Пеев реализира гол при равенството на Амкар (Перн) срещу Зенит (Санкт Петербург) в среща от 28-ия кръг на руската Висша лига. През първото полувреме зрителите на стадиона в Перм не видяха добра игра от двата състава и те се оттеглиха при нулево равенство. В 70-ата минута Георги Пеев се възползва от добро центриране и грешка на Радек Шърл, като откри резултата. Носителят на Купата на УЕФА и Суперкупата на Европа Зенит стигна до равенството в 81-ата минута. В нея бе отсъдена дузпа за гостите и капитанът Анатолий Тимошчук реализира за 1:1. До края на мача резултатът остана непроменен.
За Амкар цял мач записа Захари Сираков, а Мартин Кушев не взе участие в двубоя.
След спечелената точка Амкар заема 4-а позиция в класирането с 45 точки, а Зенит са 6-и с 44.
Българин с асистенция срещу Наполи

Георги Костадинов отново тренира с АПОЕЛ

Националът се възстанови след травма в гърба

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0