2. - Българи в чужбина
  3. Попето започна със загуба в Турция

Попето започна със загуба в Турция

Газиантепспор загуби от Галатасарай с 0:1, Ивелин Попов с цял мач

Българският национал Ивелин Попов дебютира за новия си тим Газиантепспор при загуба от гранда Галатасарай, информира "Дарик". Гостите от Газиантеп отстъпиха на именития си съперник с минималното 0:1.

Бившият футболист на Литекс започна мача като титуляр и остана на терена през всичките 90 минути на мача. За съжаление обаче голаджията не успя да помогне на своя тим да стигне поне до равенството. В началото на втората част Попов получи и жълт картон.

Единственият гол в двубоя, който се игра на стадион „Али Сами Йен”, падна през втората част и бе дело на бившата звезда на Ливърпул Хари Кюъл. Австралиецът бе точен от дузпа.

Със спечелените три точки отборът на Франк Рийкард ще се изкачи с няколко позиции в класирането, изпреварвайки именно тима на Газиантеп, който вече е 14-ти във временното подреждане. За Газиантепспор участие в мача взе и бразилецът Бето, който игра заедно с Ивелин Попов в Литекс.

Българин с асистенция срещу Наполи

Георги Костадинов отново тренира с АПОЕЛ

Националът се възстанови след травма в гърба

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0