2. - Българи в чужбина
  3. ПСВ Айндховен се издъни жестоко, Манолев резерва цял мач

ПСВ Айндховен се издъни жестоко, Манолев резерва цял мач

Холандският гранд ПСВ Айндховен се издъни жестоко, след като направи домакинско 3:3 с новака ВВВ Венло в мач от първия кръг на Ередизиви. Българският национал Станислав Манолев остана на резервната скамейка цял мач и така и не успя да направи официалния си дебют за "филипсите".

Айндховен откри резултата в 27-ата минута, а автор на гола стана Амрабат, който получи пас от Ола Тайвонен и вкара топката в мрежата на гостите. В 41-ата минута Тайвонен засече с глава центриране на Балаш Джуджак и удвои преднината на домакините.

През втората част обаче гостите се възползваха от груби грешки в защитата на ПСВ и с голове на Ахахуй в 53-та минута и Хонда в 60-та минута изравниха резултата.

"Филипсите" отново дръпнаха в резултата, след като в 82-ата минута Тайвонен вкара за 3:2. Радостта на домакините обаче не трая дълго, тъй като в 85-ата минута Шекен изравни и на практика оформи крайното 3:3.

Абърдийн и Димитър Митов с успех за Купата (ВИДЕО)

Българският национал с цял мач при 4:0 и полуфинал в Шотландия

ПАОК громи в Гърция, Десподов изработи дузпа (ВИДЕО)

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО