2. - Българи в чужбина
  3. Тимът на Велизар Димитров с нова победа в Украйна

Тимът на Велизар Димитров с нова победа в Украйна

Отборът на Велизар Димитров Металург (Донец) излезе на 2-о място в Украйна, след като победи Металург (Запорожие) с 3:1 на собствения си стадион "Метадон". Бившият плеймейкър на ЦСКА игра 90 минути на добро ниво и допринесе за 9-ата победа на тима си.

Отборът на Велизар Димитров Металург (Донец) излезе на 2-о място в Украйна, след като победи Металург (Запорожие) с 3:1 на собствения си стадион "Метадон".  Бившият плеймейкър на ЦСКА игра 90 минути на добро ниво и допринесе за 9-ата победа на тима си.

Макридис изведе тима от Донецк напред в резултата в 32-ата минута, а Алойзи изравни в 56-ата. Само 4 минути по-късно Велизар и компания поведоха с 2:1 с гол на Ткаченко. В 65-ата минута Вячеслав Чечер реализира за 3:1 и оформи крайния резултат.

По този начин Металург (Донецк) излезе на 2-о място с 29 точки от 14 срещи, на 5 от лидера Динамо (Киев). Трети е Металист (Харков) с 27 точки, но и с мач по-малко.

Българин с асистенция срещу Наполи

Георги Костадинов отново тренира с АПОЕЛ

Националът се възстанови след травма в гърба

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0