2. - Българи в чужбина
  3. Том на Миланов и Николов затъна още на старта в Русия +ВИДЕО

Том на Миланов и Николов затъна още на старта в Русия +ВИДЕО

Том Томск падна с 0:3 в Ростов след хеттрик на Артьом Дзюба

Трето поредно поражение претърпя Том (Томск) в 3-ия кръг на руското първенство, този път с 0:3 при гостуването на Ростов.

Двамата българи в състава на гостите Пламен Николов и Живко Миланов играха по 90 минути, но бившият играч на Левски предизвика дузпа в 84-ата минута. При нарушението българинът получи и жълт картон.

И трите гола за домакините вкара Артьом Дзюба, като за третото попадение от дузпа той сам си я спечели. Дзюба се мушна пред Миланов, българинът изостана и при опита да го спре, го събори на земята.

В още една ситуация Миланов беше преодолян заради бавната си реакция, но в този случай вратарят на томчани Младен Божович спаси вратата си.

След поражението Том, заедно с Криля Советов, остават на последните две места в класирането без актив. Ростов е на 2-о място със 7, на две от лидера Спартак Москва, който днес разгроми Динамо Москва.

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)

"Червените" и Селтик безгрешни след 7 кръга във Висшата лига

Десподов влезе и ПАОК би в Гърция (ВИДЕО)

"Двуглавия орел" остава лидер в класирането след 2:0 над Левадиакос

Симеон Петров с гол в Полша, Джаспър с дебют (ВИДЕО)

Шльонск пада и остава на дъното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)