2. - Българи в чужбина
  3. Том на Живко Миланов и Пламен Николов остава кръгла нула в Русия

Том на Живко Миланов и Пламен Николов остава кръгла нула в Русия

Том падна с 1:2 от Спартак (М) и е единственият отбор без спечелена точка след 7 мача

Живко Миланов игра цял мач, а Пламен Николов остана неизползвана резерва, но трагичното представяне на Том Томск в руския елит продължава. Том падна с 1:2 като гост на Спартак (Москва) и остава единственият отбор в Премиер лигата без нито една спечелена точка след 7 мача.

Живко Миланов започна на обичайния си пост като десен бек, а мачът започна неочаквано добре за Том. В 7-ата минута гостите получиха далечен пряк свободен удар, Риков стреля директно от почти 40 метра и вратаря Песяков направи голяма грешка, а топката влетя в долния десен ъгъл за 1:0.

Спартак се добра до реми в третата добавена минута на първата част. Мовсисян бе оставен сам пред малкото наказателно поле и с глава изравни отблизо за 1:1 след центриране на Макеев.

Спартак успя да вкара победен гол четвърт час преди края. Алберто Коста центрира от пряк свободен удар до тъча, а Яковлев отклони леко с глава, но много прецизно насочи към далечния ъгъл и столичани биха с 2:1.

Спартак (Москва) излезе на второ място с 14 точки, а Том остава сам на дъното с кръгла нула.

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)

"Червените" и Селтик безгрешни след 7 кръга във Висшата лига

Десподов влезе и ПАОК би в Гърция (ВИДЕО)

"Двуглавия орел" остава лидер в класирането след 2:0 над Левадиакос

Симеон Петров с гол в Полша, Джаспър с дебют (ВИДЕО)

Шльонск пада и остава на дъното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)