2. - Българи в чужбина
  3. Твенте и Ники Михайлов на полуфинал за Купата на Холандия

Твенте и Ники Михайлов на полуфинал за Купата на Холандия

На собствения си стадион „Де Грьолш Весте Еншеде” възпитаниците на Стив Макларън победиха Де Граафшап с 1:0 след продължение. Победният гол в мача отбеляза Марко Арнаутович в 120-ата минута на двубоя. Михайлов за пореден път остана резерва в мача.

Холандският Твенте, в който играе българският вратар Николай Михайлов, се класира за полуфиналите на турнира за Купата на Холандия по футбол.

На собствения си стадион „Де Грьолш Весте Еншеде” възпитаниците на Стив Макларън победиха  Де Граафшап с 1:0 след продължение. Победният гол в мача отбеляза Марко Арнаутович в 120-ата минута на двубоя. Михайлов за пореден път остана резерва в мача.

Херенвеен елиминира НЕК (Ниймеген) с 3:1. Другите четвъртфинали противопоставят Рода на Волендам и АЗ (Алкмаар) на НАК (Бреда).

Гьозтепе без нападателя на Челси в понеделник

Станимир Стоилов ще разчита на основния състав от миналия сезон

Българин с асистенция срещу Наполи

Георги Костадинов отново тренира с АПОЕЛ

Националът се възстанови след травма в гърба

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0