2. - Българи в чужбина
  3. Университатя мачка без Антони Иванов, Буш отново бележи

Университатя мачка без Антони Иванов, Буш отново бележи

Луис Ниту, Александру Чикалдау и Михай Балаша осигуриха солиден аванс на Университатя още до средата на първото полувреме

Антони Иванов остана на пейката за Университатя (Крайова), а отборът му постигна впечатляваща победа при гостуването си на Политехника (Яш). "Студентите" спечелиха с 5:2 и се доближиха само на 3 точки от водача ЧФР Клуж, който вчера стигна само до нулево равенство срещу Виторул (Констанца).

Луис Ниту, Александру Чикалдау и Михай Балаша осигуриха солиден аванс на Университатя още до средата на първото полувреме. Козмин Фрасинеску и Мануел Де Ириондо върнаха интригата в след почивката, но в края Никушор Банку и Елвир Колич направиха победата на гостите повече от убедителна.

В друг мач от 25-ия кръг Газ Метан се наложи с 3:2 над Академика (Клинчени). Едно от попаденията за гостите вкара добре познатият у нас Серджиу Буш, който вече има 9 гола през сезона и е сред лидерите в листата на стрелците.
Абърдийн и Димитър Митов с успех за Купата (ВИДЕО)

Българският национал с цял мач при 4:0 и полуфинал в Шотландия

ПАОК громи в Гърция, Десподов изработи дузпа (ВИДЕО)

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО