2. - Българи в чужбина
  3. Веско Минев с червен картон след 17 мин. игра, тимът му стигна до 2:2

Веско Минев с червен картон след 17 мин. игра, тимът му стигна до 2:2

В класирането Анталияспор временно заема 10-о място с 28 точки

Веселин Минев игра само 17 минути за Анталияспор срещу Генчлебирлиги в първи мач от 23-ия кръг на турското първенство, завършил 2:2.

Бившият играч на Левски бе титуляр за своя отбор, но бе изгонен още в 17-ата минута. Бранителят набързо получи два жълти картона в рамките на две минути и рано остави Анталияспор с човек по-малко.

Три минути преди червения картон на българина тимът му бе повел с 1:0 с попадение на Гокчек. В края на първото полувреме гостите изравниха след точно изпълнена дузпа от Мерич.

Равенството в играчите на терена също бе изравнено през второто полувреме, след като Кан от Генчлербирлиги получи червен картон в 66-ата минута.

Анталияспор отново поведе в резултата в 82-ата минута чрез Атеш, но не можа да задържи аванса си и 5 минути по-късно Тюм реализира за крайното 2:2.

В класирането Анталияспор временно заема 10-о място с 28 точки, а Генчлербирлиги поне за кратко се изкачи четвъртата позиция с 37 точки, като толкова има и петия Сиваспор, който е с мач по-малко.