2. - Българи в чужбина
  3. Висла с победа в Полша, Христов не игра

Висла с победа в Полша, Христов не игра

Българският нападател Георги Христов не игра за Висла (Краков) при победата на своя отбор с 3:1 срещу Полония (Битом) като гост в среща от 22-ия кръг на полското първенство.

Давид Котрис изведе Полония напред в резултата след 18 минути игра, но минута след това Пьотр Брожек изравни. Резервата Рафал Богуски даде аванс на Висла в 67-ата минута, а Жуниор Диаз оформи крайния резултат в третата минута на добавеното време.

Висла продължава да е лидер в класирането на полската Екстракласа, като тимът на играещия в тима от Краков под наем от Левски Христов вече има 47 точки. Втори, с 42 точки, но и мач по-малко, е Лех (Познан).

В Турция: Мъри и Гьозтепе с нов успех в Суперлигата (ВИДЕО)