2. - Българи в чужбина
  3. Зенит и Динамо (Москва) направиха 1:1, Генков резерва

Зенит и Динамо (Москва) направиха 1:1, Генков резерва

Българският нападател Цветан Генков остана резерва за своя Динамо (Москва) при 1:1 срещу домакините от Зенит. Момчетата на Андрей Кобелев бяха по-активния тим и за пореден път покааха, че третото място в класирането им не е никак случайно. Резултатът откри Фернандес в 53-ата минута, когато Малафеев парира удар на Хохлов, но Фернандес с добавка направи резултата 1:0 в полза на динамовци. Играта до края на срещата бе сравнително равностойна, като турчинът Фатих Теке за пореден път спаси своя тим от загуба. В 79-ата минута след самостоятелна акция Теке прати топката във вратата на Зенит със силен изстрел. След 28 изиграни кръга Зенит заема петото място в класирането с 45 точки, докато Динамо е трети с 51 точки и се класира за квалификациите за Шампионската лига.

Българският нападател Цветан Генков остана резерва за своя Динамо (Москва) при 1:1 срещу домакините от Зенит. Момчетата на Андрей Кобелев бяха по-активния тим и за пореден път покааха, че третото място в класирането им не е никак случайно.

Резултатът откри Фернандес в 53-ата минута, когато Малафеев парира удар на Хохлов, но Фернандес с добавка направи резултата 1:0 в полза на динамовци. Играта до края на срещата бе сравнително равностойна, като турчинът Фатих Теке за пореден път спаси своя тим от загуба. В 79-ата минута след самостоятелна акция Теке прати топката във вратата на Зенит със силен изстрел. След 28 изиграни кръга Зенит заема петото място в класирането с 45 точки, докато Динамо е трети с 51 точки и се класира за квалификациите за Шампионската лига.

Българин с асистенция срещу Наполи

Георги Костадинов отново тренира с АПОЕЛ

Националът се възстанови след травма в гърба

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0